Nieuwe verhalen voor 'De notaris was hier'

/
Publicatiedatum: 17 september 2026

Opslaan

Deel deze informatie

Een notaris in de kas, bij een drijvend zonnepark of tussen fermentatietanks: tijdens de campagne ‘De notaris was hier’ verschenen notarissen al op veel onverwachte plekken. En dat worden er alleen maar meer, want achter de schermen wordt hard gewerkt aan nieuwe verhalen. Misschien wel over een bijzonder project van jouw kantoor?

De campagne laat zien hoe breed het notariaat is en op welke verschillende manieren de notaris de samenleving raakt. Het vak van notaris is namelijk zoveel breder dan het opstellen van testamenten, koopaktes en overdrachten.

Volgende publicatie

Het eerstvolgende verhaal verschijnt in het nieuwe Notariaat Magazine dat volgende week uitkomt. Dit verhaal en andere nieuwe verhalen verschijnen de komende maanden op knb.nl/hier.

Doet jouw kantoor mee?

Werkt jouw kantoor ook aan bijzondere projecten? Stuur dan een e-mail naar futureproof@knb.nl en misschien staat jouw project centraal in de volgende video van de campagne.

Campagnepagina

Bekijk de eerdere verhalen op knb.nl/hier.

Bekijk de campagne hier

Meer informatie: KNB, Alma Schippers
a.schippers@knb.nl