Gratis trainingen Handelsregister voor notariaat
De Kamer van Koophandel (KVK) verzorgt ook in 2026 en 2027 gratis trainingen voor het notariaat over het werken met het Handelsregister. De training ‘Werken met het Handelsregister voor het notariaat’ kon de afgelopen jaren op veel belangstelling rekenen en werd door deelnemers hoog gewaardeerd.
Met de training (pdf, 573 kB) wil de KVK medewerkers van notariskantoren een beter beeld geven van het werkproces bij de KVK. Tijdens de cursus krijgen deelnemers een kijkje achter de schermen van de organisatie en uitleg over hoe het Handelsregister wordt bijgehouden.
De training gaat ook in op punten waarop opgaven in de praktijk nog geregeld worden afgewezen en hoe dat te voorkomen. KNB- en SOMN-leden ontvangen voor hun deelname 3 PE-punten.
Samenwerken
Het notariaat en de KVK werken in de praktijk nauw samen bij het bijhouden van het Handelsregister. Met de training wil de KVK deze samenwerking verder versterken en medewerkers uit het notariaat meer inzicht geven in het werk van de organisatie.
De training staat open voor iedereen die werkzaam is in het notariaat, maar is primair bedoeld voor medewerkers van notariskantoren en beginnende kandidaat-notarissen.
Meer informatie: KNB, Erik Simonse
e.simonse@knb.nl