Hoe waardeert u onze media? De uitslag van het KNB-lezersonderzoek

/
Publicatiedatum: 1 februari 2024

Opslaan

Deel deze informatie

Hoe waardeert u onze nieuwsbrieven, websites en Notariaat Magazine? Om dat uit te vinden zetten we tussen 1 november en 1 december een lezersonderzoek uit. Daaraan deden 474 leden mee: een respons van ruim 14 procent.

Van de bladen en nieuwsbrieven van de KNB wordt de wekelijkse nieuwsbrief van NotarisNet het meest gelezen, met de Even Bijpraten van de voorzitter als goede tweede. Notariaat Magazine wordt het best gewaardeerd door de respondenten, op de voet gevolgd door de nieuwsbrieven en de Even Bijpraten. Van de websites scoort NotarisNet het best. Deze site wordt ook veruit het best bezocht.

Notariaat Magazine

Bijna driekwart van de respondenten leest altijd of regelmatig in Notariaat Magazine, nog 18 procent doet dat een enkele keer. De artikelen zijn relevant, de schrijfstijl prettig en ook de lengte en de vormgeving worden goed beoordeeld. Het magazine als geheel krijgt een mooie 7,7. Artikelen over het vak en casuïstiek over het tuchtrecht worden het best gewaardeerd. Sommige leden scannen artikelen voor medewerkers of gebruiken ze om bijvoorbeeld een casus of nieuw proces uit te leggen. Twee derde van de respondenten leest ook graag artikelen over collega’s. Het overgrote deel van de lezers heeft Notariaat Magazine het liefst op papier.

Bekijk hier de uitslag van het hele onderzoek (pdf) (pdf, 198 kB)

Meer informatie: KNB, Hens Meengs, h.meengs@knb.nl, 070 3307149